PRODUKCJA DREWNIANYCH BELEK
OD NAJWIĘKSZEGO PRODUCENTA W EUROPIE

ZROBIONE PRZEZ
TECHNOLOGIA KANADYJSKA NASCOR

DOSTARCZAMY WSZYSTKO
UNIA EUROPEJSKA I UK

SK-BELKI NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI

Produkujemy wysokiej jakości drewniane dwuteowniki - nowoczesny materiał konstrukcyjny do montażu podłóg i systemów dachowych w budownictwie cywilnym i przemysłowym. Produkowane produkty są zgodne ze światowymi standardami, co czyni je idealnym rozwiązaniem dla konstrukcji szkieletowych, ceglanych, blokowych i drewnianych.

Belki wysokiej jakości

Lekki

Najwyższa siła

Możliwość układania ukrytej komunikacji

Długość do 13 metrów

Możliwość produkcji niestandardowych belek

Łatwy i szybki montaż

Ognioodporne

Certyfikat techniczny ETA, certyfikat CE

O TECHNOLOGII SK-BEAM

Technologia drewnianej dwuteownika trafiła do nas z północy Ameryki. Jednym z pionierów w produkcji drewnianych dwuteowników była Trus Joist Corporation (TJ). Pierwszą belkę wypuścili w 1969 r. Jako rozwiązanie dla rynku budownictwa drewnianego w zakresie nakładania się dużych rozpiętości i wzmacniania podłóg. Do 1977 r. Produkował belki ze sklejki jako regał, a wytrzymałą tarcicę z prętów jako półkę. Następnie Trus Joist Corporation zmienił projekt i zaczął używać jednego ze swoich wynalazków, Microllam, pierwszego forniru laminowanego (LVL), który zastąpił standardowy blok jako półkę. Pozwoliło to nie tylko zwiększyć nośność belki, ale także umożliwiło produkcję jej na dużych długościach do 16 metrów.

Kolejnym punktem zwrotnym w technologii drewnianych dwuteowników było przejście ze sklejki na płytę wiórową lub płytę OSB. Stało się tak w 1990 r. Płyta OSB jest tańsza, tańsza i trwalsza niż sklejka. W szczególności ma wysokie wartości ścinania, ze względu na specyfikę klejenia, gdy wszystkie włókna są zasadniczo splecione razem. Obecnie prawie każdy producent stosuje wyłącznie płyty OSB w swoich produktach mieszkalnych i komercyjnych. Kolejną firmą założycieli produkcji drewnianych dwuteowników była kanadyjska firma Nascor Incorporeted. Nie tylko poprawiła produkcję belek, ale także opatentowała technologię budowy domów za pomocą dwuteowników. To na urządzeniach Nascor produkujemy nasze drewniane dwuteowniki, które gwarantują produkty najwyższej jakości.

TYPY SK-BEAMS

Type: SK-Beam

Wysokość: 241 mm, 302 mm, 356 mm, 406 mm


Wymiary kołnierza: 64 x 38 mm

Belki SK są stosowane głównie w projektach mieszkaniowych i komercyjnych

budowa. Ze względu na szerokie kołnierze belki modelu SK-Beam

mają większą powierzchnię do przybijania gwoździami i mają wysoką wytrzymałość.

Type: SK-Beam.W

Wysokość: 241 mm, 302 mm, 356 mm, 406 mm, 457 mm 

Wymiary kołnierza: 89 x 38 mm


Belki modelu SK-Beam.W są stosowane w budynkach z ekstremalnie dużą mocą

duże obciążenie lub duże rozpiętości. Takie belki są stosowane głównie w

budowa projektów komercyjnych i idealnie nadają się do wykorzystania jako krokwie.

Budujesz domy czy sprzedajesz materiały budowlane?
Zostań naszym dealerem!

Name
Phone *
E-mail

STOSOWANIE

Dwuteowniki są stosowane jako belki stropowe, krokwie dachowe, wsporniki ścienne. Oddzielna rekomendacja dla energooszczędnych budynków

ŚCIANY

Ściany belek SK są niesamowicie ciepłe! Zwykła ściana ma problemy z liniowym mostkiem termicznym, co po prostu nie jest możliwe w przypadku belki SK. Sekcja belki SK eliminuje wszelkie straty ciepła.

Fasada domu szkieletowego z dwuteownika może być wykończona dowolnymi pokryciami - od bocznicy po tynk, cegły klinkierowe i beton drukowany.

SUFIT I PODŁOGI

Stosunek wytrzymałości podłogi do jej masy jest główną właściwością belek SK!

Odchylenia wymiarowe, które powodują skrzypienie podłogi, są wykluczone. Pękanie? Zapomnij o tym!

Opcje wykończenia, jak zawsze, zależy od Ciebie. Płytki ceramiczne, panele podłogowe, laminat, sufity napinane, wszystko! Każda konfiguracja jest możliwa.

DACH

Belki SK działają jak krokwie zarówno w budynkach jednorodzinnych, jak i mieszkalnych, i są bardziej wydajne i mocniejsze niż tradycyjne krokwie o przekroju prostokątnym. Czymkolwiek jest Twój dach - dwustronny, jednostronny, płaski lub jak w domach Gaudi-I-beam zapewni wytrzymałość na dziesięciolecia! I jak zawsze nie ma znaczenia, jakie rodzaje wykończeń zostaną zastosowane. Płytki, płytki metalowe, płytki, beton itp.

O NAS

Dzień dobry, nazywam się Dan, jestem CEO w „Karkas complete”.

Nasza firma z ponad 20-letnią historią została założona w 1996 roku i specjalizuje się w obróbce drewna. W 2006 roku otwarto nową linię produkcyjną - drewniane dwuteowniki. Zakupiono kanadyjski sprzęt Nascor i przeprowadzono prace rozruchowe z udziałem kanadyjskich ekspertów w dziedzinie opatentowanej technologii od światowego lidera w branży. Opracowano i wdrożono międzynarodowy system testowania i testowania produktów.

Wszystkie produkty przeszły nie tylko proces certyfikacji w Rosji i Unii Europejskiej, ale zostały dodatkowo przetestowane w znanych laboratoriach pod kątem niepalności i wytrzymałości i wykazały doskonałe wyniki. Wszystkie testy i certyfikaty potwierdzają tylko wysoką jakość naszych produktów.


Dołącz do nas!

Z poważaniem, Dan Topada CEO

ZDJĘCIE Z OBIEKTÓW


ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY

NASZE KONTAKTY

Rosja, Moskwa, autostrada Volokolamskoye, 1